Het is lang geleden dat ik hier wat gepost heb en toch heb ik niet stil gezeten wat kaarten maken betreft.
Het kwam er dan toch niet van om mijn laptop te pakken en eens wat te laten zien.
Het lijkt al zo lang geleden maar we hebben een drukke maar heerlijke zomer gehad.
We zijn 9 weken op vakantie geweest, 2 weken met onze caravan en we hebben 7 weken op de poezen van onze zoons gepast.
Waarvan 5 weken in huis geweest bij Yannick en Else die hun droomreis naar Oeganda, Tanzania en de Seychellen hebben gemaakt.
We zijn dus niet veel thuis geweest deze zomer.
En nu zijn we flink aan het klussen.
Yannick en Else hebben een oud huis gekocht waarin ze heel veel willen doen om straks heerlijk in hun droomhuis te kunnen gaan wonen.
Ik geniet er zo van om samen met hun en haar ouders daar bezig te zijn ookal kunnen we soms 's avonds niet meer overeind komen.
Maar gewoon samen bezig zijn, gezellig lunchen en lekkers eten wat opa en oma brengen.
Natuurlijk moest er wel een leuke kaart komen.
Meneer Bever lag nog werkeloos te wachten dus mocht hij eindelijk zijn gereedschap bij elkaar zoeken en is hij ook aan de slag gegaan.
Gebruikte materialen:
Collectables: COL1590 Bever
Collectables: COL1574 Gereedschap
Craftables: CR1576 Labels
Papier: PK9170 Wood en stone
Papier: PK9203 Cardstock tailes en wiskers
Carlijn Design: cijfers.
Bedeltjes
Plaksteentjes
Tekst: geprint.
Liefs,
Yvonne.


Wat leuk om weer eens een post van jou voorbij te zien komen. Ik heb ze gemist hoor. Gelukkig heb je een fijne tijd gehad. Je kaart is dan ook weer super. Leuk die bever en al zijn gereedschap!!!
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes, Sigrid